Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BASINA, NIKOTIN BAĞIMLILIĞI ILE MÜCADELE ANLATILDI

Sağlık Bakanlığı’ndan ilimize bir dizi seminer vermek üzere gelen Uzman Doktor Gülin Erkmen Yıldırım Bartın basınıyla da bir araya gelerek sosyal ve bireysel gerçekleriyle nikotin bağımlılığından kurtulmanın yollarını anlattı.

Okunma: 2378

05.12.2017 11:53

Facebook'ta Paylaş

Sağlık Bakanlığı’ndan ilimize bir dizi seminer vermek üzere gelen Uzman Doktor Gülin Erkmen Yıldırım  yoğun Bartın programı kapsamında Bartın basınıyla da bir araya geldi.

 

Yıldırım, Bartın’da üç gün sürecek seminer programı kapsamında toplumun bir çok kesimine sosyal ve bireysel gerçekleriyle nikotin bağımlılığından kurtulmanın yollarını anlatacağı “Nikotin Bağımlılığı İle Mücadele” konulu seminer verecek.

 

Bartın İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda Bartın basınıyla bir araya gelen Yıldırım nikotin bağımlılığı ile mücadeleyi anlattı.

 

Uzman Doktor Gülin Erkmen Yıldırım   basın mensuplarıyla olan sohbetinde sigaranın zararlarını anlatarak, “Vatandaşlarımız mutlaka Alo 170’i aramalı, ya da aile hekimi ve toplum sağlığı merkezlerine gitmeliler. Bunu yaptıklarına bırakma konusunda kesin sonuçlara ulaşacaklardır.”dedi.

 

 

Uzman Doktor Gülin Erkmen Yıldırım  Bartın programı kapsamında ilk olarak sağlık personelleri ile Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda bir araya geldi. Ardından Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerle buluşan Yıldırım akabinde basın mensuplarıyla buluştu. Yıldırım ilk dünkü program kapsamında daha sonra Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda bir kez daha öğrencilerle bir araya gelirken ardından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Toplantı Salonunda bir kez daha sağlık personelleri ile buluştu. Yıldırım günün son programı olarak ise Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtkar Kurumu Bartın İl Müdürlüğü Kız Yurdu Konferans Salonu’nda öğrencilere nikotin bağımlılığını anlattı.

Uzman Doktor Gülin Erkmen Yıldırım  bugünkü programı kapsamında ise ilk olarak Amasra Kaleşah Ortaokulu konferans salonunda Amasra resmi kurum çalışanları ve halk ile bir araya gelecek. Ardından ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Salonunda Bartın Üniversitesi öğrencileri ile buluşacak. Daha sonra ise pazaryerinde işletmeleri ziyaret ederek işletme müşterilerine nikotin bağımlılığı hakkında bilgi verecek. Bugünün son programı ise Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bartın İl Müdürlüğü Çeşmi Cihan Erkek Öğrenci Yurdunda erkek öğrencilerle bir araya gelinecek.

Yarın ki programlarda ise Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü’nde cezaevi yükümlüleri ile bir araya gelinecek. Ardından Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle buluşacak olan Yıldırım son olarak Bartın Kültür Merkezi’nde kamu çalışanları ve halkın katılımıyla düzenlenecek olan programa katılacak. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin